Hej :)
już wiem, że w tym roku mój ogród raczej ładnie nie będzie wyglądał;
pogoda nie pozwoliła na wcześniejsze wykonanie prac i zarosło czym popadnie;
na warzywniku też mało się dzieje... niby coś tam posadziłam ale mniej niż zawsze...
wobec tego... postanowiłam, że ten rok wykorzystam na modernizację ogrodu... muszę coś zmienić !
Dzisiaj jak wylazłam do ogrodu o 9 rano do wróciłam po 17-stej. Myślicie, że dużo zrobiłam... niestety nie bo raptem 2 rabaty w tym obie niedokończone... niestety.
Mam nadzieję, że podgonię w tygodniu... po pracy jeśli nic nie wyskoczy innego bo z tym ostatnio różnie bywa.
W poprzednim ( dzisiejszym, porannym poście ) pokazałam zdjęcia pracy, którą zrobiłam na wyzwanie w Szufladzie ( temat: Majowy ogród )...
KLIK
A teraz zasypię zdjęciami z ogrodu bo widzę, że ostatnie wstawiałam 5-go maja...a mam co pokazywać ;)
 |
| Różeniec górski |
 |
| Ułudka wiosenna |
 |
| Jagodowiec |
 |
| Narcyz Poeticus |
 |
| Rajska jabłonka |
 |
| Smagliczka |
 |
| Kalinka koreańska |
 |
| Pigwowiec |
 |
| Arizema amurska |
 |
| Pięciornik poziomkowaty |
 |
| Gajowiec żółty |
 |
| Kuklik |
 |
| Fiołek |
 |
| Kosaciec |
 |
| Dereń kwiecisty |
 |
| Konwalia różowa |
 |
| Jarzębina |
Jabłonie... w tym roku wszystkie zakwitły nawet te młode
 |
| Niezapominajka |
Gratuluję tym, którzy dotarli do końca...;)
pozdrawiam cieplutko... u mnie gorąc i zero deszczu
pa