Obserwatorzy

Wszystkie zdjęcia są moją własnością więc proszę nie kopiować ich bez mojej zgody.

środa, 14 września 2011

Mam " stresa "

Ostatnimi czasy wszystko mi na łeb się wali...dosłownie z każdej strony. Jestem zawalona terminami, które spadły na mnie jak meteoryt ( a tego nie lubię )...
co tu dużo pisać ...wszędzie jest coś nie tak jak trzeba;
sytuacja taka trwa już trochę i mimo mojej silnej woli czuję jak dopada mnie STRES...wielki, olbrzymi ! a może mam doła ? nie wiem...
pogoda za oknem też nie sprzyja poprawie samopoczucia; wieje okropniście....

a to moje ostatnie wypociny - serducha zrobione specjalnie na kominek ( na święta BN ) a zawieszka...gdzieś powieszę ( znowu musiłam przykleić napis bo ręka z wściekłości się trzęsie i nie szło pisać )
Na dodatek ostatnio mam problemy ze wstawianiem fot na blogu. Wyskakują mi nie wiem czemu 2 przeglądarki a potem ładuje, ładuje a...foty jak nie było tak i nie ma.


7 komentarzy:

 1. Asiulka, jesteś silna i energiczna kobitka, dasz radę pokonać każdą przeszkodę, choćby nie wiem jak wielką. Po pochmurnych dniach nastanie słoneczko...a Ciebie przecież jeszcze pilnują anioły, więc będzie dobrze :)
  A serducha takie radosne!!! Zawieszka też śliczna!

  OdpowiedzUsuń
 2. Asiu jesteś niesamowita i wierzę że sobie poradzisz z problemami.
  Serduszka i zawieszka cudne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Problemy były, są i będą dasz rady.
  Co do Twoich wypocinków to czy Ty w ogóle śpisz? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aśka Mocna z Ciebie dziewczyna i wierzę ,że się nie dasz stresowi.Pamiętaj,że nie kiedy jest tak,że trzeba jakoś się dostosowac(kurczę chyba Cię nie pocieszyłam)Życzę Ci z całego serca żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli.Prace jak zwykle piękne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Asiu, prześliczne te serducha i jestem pod wrażeniem, że już myślisz o BN!!!
  Wyobrażam jak się czujesz zawalona terminami i kiedy wszystko musi być "na wczoraj":(Ja też mam obecnie podobnie ale trzeba wierzyć, że to przecież kiedyś minie:)
  Trzymaj się i nie daj się!
  pozdrowienia,

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde... słówko